Hakkımızda

Psikolojiden Oku, ruh sağlığı çalışanları ve alanında eğitim gören(psikoloji ve pdr başta olmak üzere) kişilerin içerikler ürettiği bir platformdur.

Sitemiz 29 Mayıs 2017’de yayın hayatına başlamıştır.

хранение вещей в мытищи.

Psikolojiden Oku Logosunun Hikayesi: “Psikolojiden Oku’yu 2017 yılında öğrenci iken kurdum. Bir tasarımcı ile iletişime geçerek cüzi miktar parayla, o zaman öğrenci olduğum için elimdeki imkanlarla, bu logoyu yaptırdım.

Logoda iki insan yüzü iç içe geçmiş durumda. Bu bir öteki’nin hayatımızdaki konumunu anlatıyor. Her birimiz bir ötekinden parçalar taşıyoruz. Çocukluk çağında ebeveynlerimizden ve kardeşlerimizden, eğitim yıllarında öğretmenlerimizden, romantik ilişkilerimizden ve dostalarımızdan parçalar taşıyoruz. Bizi şekillendiren de gördüklerimiz yani bir öteki oluyor. Kurduğumuz ilişkilerle kendimizi inşa ediyor ve tanıyoruz. Aslında bunu sadece bir insanla sınırlandırmamak lazım. Bize temas eden ve bizim temasta bulunduğumuz her nesne ve canlı günün sonunda bizim biz olmamızda etkili oluyor. Tabii sosyal bir varlık olarak birbirimizi anlamak için karşılıklı paylaşımda bulunmayı da temsil eden bir logo.”

Kullanıcı Koşulları, Gizlilik Politikamız, Yayın İlkeleri ve Amaçlarımız

Google Play Uygulamamız:

Psikolojiden Oku Google Play Uygulaması sayfasına gitmek için tıklayınız

İletişim:

Lütfen her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi bize iletişim formumuzdan ivedilikle bildirmekten çekinmeyin.

Okuduğunuz içerik sevgiyle oluşturulmuştur ❤️

Başa dön tuşu