Ücretsiz 15 Dakika İngilizce Speaking Kodu

148 KİŞİ BİZİM REFERANSIMIZLA 15 DAKİKA ÜCRETSİZ KONUŞTU.

Merhaba değerli Psikolojiden Oku takipçileri,

Cambly nedir?

Cambly tamamen yabancı eğitmenlerle İngilizce konuştuğun bir platformdur. Ücretli bir sistemdir. Ancak 15 dakika ücretsiz bir şekilde istediğiniz hoca ile konuşabilirsiniz.

Cambly üzerinden ücretsiz konuşma dakikalarını kullanmak için yapmanız gerekenler sırasıyla:

  • Siteye kaydol: http://cambly.com/invite/pskoku
  • Uygulamada sağ alt, web sitesinde sağ üst kısımda yer alan profil fotoğrafına tıklanmalı
  • Açılan alanda referans kodu başlığına tıklayarak, PSKOKU referans kodu girilmeli.

Cambly nasıl bir yerdir?

Ücretsiz “Cambly deneme kodu“muzu kullandınız ve aklınızda sorular var. Gelin şimdi Cambly hakkında detaylı bilgi verelim.

Cambly’i kullanan yazarımızın yorumu:

(13 saat 26 dakika görüşme tecrübesi)

Cambly‘i IELTS sınavına girmeden önce speaking’imi geliştirmek için ücretli olarak da kullandım. Verimli olması açısından seçtiğiniz hocanın size uygun olup olmadığına dikkat ediniz. Ben ilk haftalar hoca değiştirerek kendi öğrenme tarzıma uygun bir hoca buldum. İngiltere’de yaşıyordu ve IELTS alanında iyiydi. Örnek olarak her ders IELTS sınavına giriyormuşum gibi görüşme yapardık ve bana katkısı oldu. Siz sadece dil geliştirmek için kullanacaksanız rahatça sohbet edebileceğiniz bir hoca seçebilirsiniz.

Her ders sonunda kendini dinle

Cambly‘in en büyük avantajı derslerin kayıt altına alınmasıdır. Bu şekilde ben her dersten sonra -görüşmeyi izleyerek- hatalarımı yazıp onların üzerine çalışıyordum ve telaffuzumu geliştiriyordum. Ders sırasında sürekli yazmakla da vakit kaybetmiyordum.

Sertefika Özelliği

Benim aldığım sertefikaya aşağıdan ulaşabilirsiniz:

эскорт модели в москве.

Özgeçmişlerinize iş başvurularında aldığınız sertefikayı ekleyebilirsiniz.

Olumsuz bir özelliği var mı?

Kullandığım süre zarfında yoğunluk olduğunda donmalar ve bağlantı kopmaları gerçekleşiyordu. Ancak dakikalarım konuşmadığım zaman gitmiyordu.


Psikolojiden Oku neden reklam yapıyor?

Cambly ücretsiz referans kodu ile kayıt olursanız bize destek olmuş olursunuz. Bir nevi sponsorluk diyebiliriz. Cambly platformunu güvenli ve faydalı bulduğumuz için sizle paylaşma gereği duyduk. Referans kodumuzla da Psikolojiden Oku’nun kalkınmasına destek olursunuz. Size Cambly’de keyifli konuşmalar dileriz.


Okuduğunuz içerik sevgiyle oluşturulmuştur ❤️

Başa dön tuşu